Productdetails:
|
Productnaam: | houten paneel | Dikte: | 12/15/18 mm |
---|---|---|---|
grootte: | 2440mm*128mm, 2400mm snakken | Materiaal: | MDF, HDF |
kleur: | Aangepast | Eindig: | Melamine, vernisje |
Grondstof: | Vriendschappelijke MDF/van E1eco Vlam - vertragersmdf | Oppervlakte: | Natuurlijk Houten Vernisje |
Hoog licht: | vlakke de Muurcomités van het naad Houten Vernisje,18mm de Houten Comités van de Vernisjemuur,18mm het moderne houten vernisje met panelen bekleden |
De vlakke en Eenvoudige, Heldere Kleurenlak eindigt, het Gebruik van de Hotelgang, de Houten Comités van de Vernisjemuur
Specificatie:
Punt Nr. | Gr.-001 | Algemeen gebruik | Sterhotel |
Materiaal | triplex met vernisje/laminte/stof/leer | ||
Kleur | de heldere kleurenlak eindigt | ||
Lak | Het milieuvriendelijke lak schilderen, Chinese carpoly merkverf | ||
Thinkness | 9/12/18MM | ||
installaiton | op plaatsinstallatie |
Levertijd voor de Houten Comités van de Vernisjemuur:
De geschatte levertijd zal ongeveer 4-5 weken vanuit de tijd van orde zijn.
Ongeveer de waaier van de Houten Comités van de Vernisjemuur:
De manier van verbinding van de houten panelen van de vernisjemuur:
Vlak-naad en v-Naad
Het proces van zaken
Ons bedrijfprofiel:
GELAIMEI MEUBILAIRco., Ltd heeft origineel hotelmeubilair sinds 2002 vervaardigd. Wij hebben meer dan 20 jaar van ervaring in de productie van het hotelmeubilair. De onze fabrieksbouw behandelt een gebied meer dan 100.000 vierkante meters (zeg 1075,268 bemand ft2), met bijna 500 specifieke en begaafde werknemers. Onze hoofdproducten omvatten het meubilair van de hotelslaapkamer, restaurantlijst en de stoelen, lobbyen occasionele lijst en bank, ingangs en badruimtedeuren enz.
Wij pride op ons team van deskundige ontwerpers, technici en timmerlieden die direct met onze cliënten al manier van de aanvankelijke planningsfasen neer aan de installatie van de definitieve afwerkingen samenwerken. Het werken hand in hand met onze klanten betekent houdend kosten in controle en productlevering op programma. Elk punt wordt bestudeerd, zorgvuldig getest en met de striktste aanhankelijkheid volgens de recentste veiligheid en de milieubescherming normen geconstrueerd.
Dank aan meer dan twintig jaar van ervaring, GELAIMEI-MEUBILAIR kan al uw hotelbehoeften voorzien, wordt elk van ons meubilair vervaardigd om de uiterste functionaliteit en het comfort te waarborgen. Nu zijn wij vrij trots om hoofdleverancier van meubilairoplossingen te zijn aan veel van de belangrijke namen over de Hotels en de Gastvrijheidssectoren, zoals Sheraton Hotel, Radisson-Hotel, Kroonplein, Intercontinentale Hotels, Novotel-Reeksen enz.
Onderzoek deze website om een aantal van de belangrijkste die projecten te zien door ons team in de loop van de jaren worden ontworpen en worden veroorzaakt: de aangepaste ontwerpen die op onze op maat gemaakte creativiteit en deskundigheid wijzen, om de veeleisendste functionele en esthetische behoeften van elke individuele client.GELAIMEI te passen is klaar om samen met alle vrienden voor een briljante toekomst van toeristische sector te werken. Enkel als: GRAMMY-MUZIEKtoekenning, TOEKENNING GLOBALY.
Contactpersoon: Simbie Zheng
Tel.: 86 13702430859
Fax: 86-757-28103909